Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen
