Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: User ID
da: Bruger ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: Domain
da: Domæne

en: Generated
da: Genereret

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Deleted
da: Slettet

en: About
da: Om
