Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: About
el: Περί
