Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Custom
et: Kohandatud

en: Domain
et: Domeen

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Deleted
et: Kustutatud

en: About
et: Programmist
