Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Domain
eu: Domeinua

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: About
eu: (r)i buruz
