Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Custom
fi: Oma

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Deleted
fi: Poistettu

en: About
fi: Tietoja
