Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Deleted
hy: Ջնջված է
