Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Custom
id: Tersuai

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Deleted
id: Terhapus

en: About
id: Tentang

en: Sample
id: Contoh
