Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Custom
ja: カスタム

en: Domain
ja: ドメイン

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Deleted
ja: 削除済み

en: About
ja: アバウト
