Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: User ID
lt: Nario ID

en: Custom
lt: Savitas

en: Domain
lt: Domenas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: About
lt: Apie
