Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Domain
oc: Domeni

en: Deleted
oc: Suprimit

en: About
oc: A prepaus
