Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: About
ps: په اړه
