Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Domain
sv: Domän

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Deleted
sv: Borttaget

en: About
sv: Om

en: Organization ID
sv: Organisations ID
