Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: About
te: గురించి
