Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Domain
th: โดเมน

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: About
th: เกี่ยวกับ
