Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: User ID
uk: ID користувача

en: Custom
uk: Власний

en: Domain
uk: Домен

en: Generated
uk: Сгенерировано

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Deleted
uk: Видалено

en: About
uk: Про модуль

en: Sample
uk: Приклад

en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації
