Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Deleted
af: Uitgewis
