Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Custom
cs: Vlastní

en: Domain
cs: Doména

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Deleted
cs: Smazáno

en: About
cs: Popis
