Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Domain
fr: Domaine

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Deleted
fr: Supprimé

en: About
fr: À propos

en: Surveys
fr: Sondages

en: Survey ID
fr: Identifiant ID) du questionnaire
