Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Custom
jv: Kostum

en: Deleted
jv: Dibusak

en: About
jv: Ngenani
