Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
