Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Custom
pl: Własne

en: Domain
pl: Domena

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Deleted
pl: Usunięty

en: About
pl: O stronie

en: Sample
pl: Próbka
