QuantSearch AI (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Position
am: ቦታ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
