QuantSearch AI (1.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Theme
az: Tema

en: Site
az: Sayt

en: Position
az: Vəzifə

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: About
az: Haqqında

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Indexing settings
az: İndeksləmə parametrləri

en: Full content
az: Tam məzmun
