QuantSearch AI (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
