QuantSearch AI (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Position
bo: གནས་ས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Indexing settings
bo: དཀར་ཆག་སྒྲིག་འགོད

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
