QuantSearch AI (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Theme
ca: Tema

en: Site
ca: Lloc

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Position
ca: Posició

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Base URL
ca: URL base

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: About
ca: Detalls

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Title field
ca: Camp títol

en: Light
ca: Clar

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Indexing settings
ca: Paràmetres de la indexació

en: Connection
ca: Connexió

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Dark
ca: Fosc
