QuantSearch AI (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Body field
cy: Maes corff

en: Theme
cy: Thema

en: Position
cy: Lleoliad

en: Indexing settings
cy: Mynegeio gosodiadau
