QuantSearch AI (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Position
eo: Loko

en: Features
eo: Ecoj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Indexing settings
eo: Indeksaj akordoj
