QuantSearch AI (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Site
gu: સાઇટ

en: About
gu: વિશે
