QuantSearch AI (1.0.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Body field
hu: Törzs mező

en: Theme
hu: Smink

en: Site
hu: Webhely

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Site Name
hu: Webhely neve

en: Features
hu: Jellemzők

en: Indexing
hu: Indexelés

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: About
hu: Leírás

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Title field
hu: Cím mező

en: Light
hu: Világos

en: Organization Name
hu: Szervezet neve

en: Bulk Operations
hu: <em>Bulk Operations</em>

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Indexing settings
hu: Az indexelés beállításai

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Dark
hu: Sötét

en: Processed @count items.
hu: @count elem feldolgozva.
