QuantSearch AI (1.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Theme
id: Tema

en: Site
id: Situs

en: Position
id: Posisi

en: Features
id: Fitur

en: Base URL
id: URL dasar

en: Field mapping
id: Petakan field

en: About
id: Tentang

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Title field
id: Judul bidang

en: Indexing settings
id: Pengaturan indeks

en: Full content
id: Konten lengkap
