QuantSearch AI (1.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Body field
ja: 本文フィールド

en: Theme
ja: テーマ

en: Site
ja: サイト

en: Site ID
ja: サイトID

en: Position
ja: ポジション

en: Features
ja: フィーチャー

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: About
ja: アバウト

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Bulk Operations
ja: 一括処理

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Indexing settings
ja: インデックス付けの設定

en: Full content
ja: 全文

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
