QuantSearch AI (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Theme
mn: Загвар
