QuantSearch AI (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
