QuantSearch AI (1.0.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Site
nl: Website

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Position
nl: Positie

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Indexing
nl: Indexeren

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: About
nl: Over

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Title field
nl: Titelveld

en: Light
nl: Licht

en: Organization Name
nl: Organisatienaam

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Indexing settings
nl: Indexeerinstellingen

en: Connection
nl: Verbinding

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Dark
nl: Donker

en: Accent color
nl: Accentkleur
