QuantSearch AI (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Theme
sl: Tema

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu

en: Indexing settings
sl: Nastavitve indeksiranja
