QuantSearch AI (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Theme
sr: Тема

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Full content
sr: Пун садржај
