QuantSearch AI (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Body field
ta: உள்ளடக்க துறை

en: Theme
ta: தீம்

en: Site
ta: தளம்

en: Position
ta: இடம்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
