QuantSearch AI (1.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Position
te: స్థానం

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
