QuantSearch AI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Theme
tr: Tema

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Position
tr: Konum

en: Features
tr: Özellikler

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: About
tr: Hakkında

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Bulk Operations
tr: Toplu İşlemler

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Indexing settings
tr: Dizinleme ayarları

en: Full content
tr: Tüm içerik
