QuantSearch AI (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
