QuantSearch AI (1.0.0) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Body field
uk: Поле тіла

en: Theme
uk: Тема

en: Site
uk: Сайт

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Position
uk: Позиція

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Features
uk: Властивості

en: Indexing
uk: Індексація

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: About
uk: Про модуль

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Light
uk: Світла

en: Widget Settings
uk: Параметри віджета

en: Organization Name
uk: Назва організації

en: Bulk Operations
uk: Пакетні операції

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Indexing settings
uk: Налаштування індексування

en: Connection
uk: З'єднання

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Dark
uk: Темний

en: Placeholder text
uk: Текст заповнювача

en: Processed @count items.
uk: Оброблено елементів - @count.
