QuantSearch AI (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Theme
ar: سمة

en: Site
ar: موقع

en: Position
ar: الوضع

en: Features
ar: الخصائص

en: Base URL
ar: عنوان URL الأساسي

en: Field mapping
ar: ربط الحقل

en: About
ar: حول

en: Title field
ar: حقل العنوان

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Indexing settings
ar: إعدادات الفهرسة

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
