QuantSearch AI (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Theme
be: Тэма

en: Site
be: Сайт

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Indexing settings
be: Наладкі індэксацыі

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Dark
be: Цёмная
