QuantSearch AI (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Indexing settings
bg: Настройки на индексирането

en: Full content
bg: Пълно съдържание
