QuantSearch AI (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Theme
bs: Tema

en: Indexing settings
bs: Postavke indeksiranja
