QuantSearch AI (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Position
cs: Pozice

en: About
cs: Popis

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Indexing settings
cs: Nastavení indexování

en: Full content
cs: Plný obsah
