QuantSearch AI (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Position
da: Placering

en: Indexing
da: Indeksering

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: About
da: Om

en: Title field
da: Titelfelt

en: Light
da: Lyst

en: Bulk Operations
da: Masse-handlinger

en: Indexing settings
da: Indeksering

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Dark
da: Mørkt
