QuantSearch AI (1.0.0) - en to de translation catalogue (33 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Body field
de: Textkörperfeld

en: Site
de: Website

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: Site Name
de: Name der Website

en: Indexing
de: Indizierung

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Field mapping
de: Feld-Zuordnungen

en: About
de: Über

en: Disconnect
de: Trennen

en: Batch size
de: Stapelverarbeitungsgröße

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Title field
de: Titelfeld

en: Light
de: Hell

en: Widget Settings
de: Steuerelement-Einstellungen

en: Organization Name
de: Name der Organisation

en: Bulk Operations
de: Stapelverarbeitungen

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Indexing settings
de: Indizierungseinstellungen

en: Connection
de: Verbindung

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Full content
de: Vollständiger Inhalt

en: Dark
de: Dunkel

en: Placeholder text
de: Platzhaltertext

en: API Endpoint
de: API-Endpunkt

en: Accent Color
de: Akzentfarbe

en: Organization ID
de: Organisations-ID

en: Accent color
de: Akzentfarbe

en: Placeholder Text
de: Platzhaltertext

en: An error occurred during indexing.
de: Bei der Indizierung ist ein Fehler aufgetreten.
